- - -

Önemli Tarihler
1 Mayıs
2022
Kayıt & Konaklama
İsim Bildirme Son Tarihi
4 Şubat
2022
Kayıt & Konaklama
Erken Ödeme Tarihi
1 Mart
2022
Kayıt & Konaklama
Son İptal Tarihi
Bizi Takip Edin!

KONGRE HAKKINDA

Kongre Merkezi
Elexus Hotel, Girne, KKTC

Kongre Tarihleri
18 – 22 Mayıs 2022

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması zorunludur.

Katılım Belgesi
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 22 Mayıs 2022 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Önemli Bilgi ve Tarihler
Kayıt ve Konaklama Hizmetleri İçin:
• İsimleri son bildirme tarihi: 1 Mayıs 2022
• Erken ödeme tarihi: 4 Şubat 2022
• Erken kayıt ve konaklama fiyatları sadece yukarıdaki tarihlere göre ödeme gerçekleşmiş ise geçerli olacaktır. Bu tarihlere göre ödemesi yapılmayan tüm talepler 4 Şubat 2022 sonrası fiyatlardan ücretlendirilecektir.
• Kayıt ve konaklama taleplerinin son iptal tarihi 1 Mart 2022’dir. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.
• Kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, toplantı/sempozyum/kongre bitiş tarihinden itibaren 20 iş günü içinde, banka ödemesi yolu ile hesaplara ödenecektir.